Пятница
05.03.2021
16:15
Пошук
Вхід на сайт
Календар
«  Март 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 39
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Тибавська гімназія Свалявської міської ради Мукачівського...

   

                             

Це повинен знати кожен

1. Знаходження у громадських місцях, транспорті валіз, кейсів, пакунків, коробок та інших предметів, залишених без нагляду власників.

2. Отримання адресатом поштового відправлення від невідомого відправника, наявність у відправленні явного дисбалансу, нестандартний вигляд посилочної тари.

3. Наявність у предметів характерного вигляду штатних бойових припасів, вибухових речовин, засобів або їх елементів.

4. Наявність у виявлених предметів звуку працюючого годинникового механізму, запаху бензину, газу, розчинника, хімічних речовин, диму, що виходить з предмету тощо.

5. Наявність у підозрілого пристрою елементів (деталей), що не відповідають його прямому призначенню (сигнальні лампи, світлодіоди, радіоплати, перемикачі, елементи живлення і т. ін.) або додаткового контакту з навколишніми предметами (антена, вмонтований електричний дріт, натягнутий шнур або мотузка).

6. Невідповідність маси дійсному призначенню або вигляду предмета (наприклад - вага коробки від цукерок, банки від кави, книги і т. ін.).

7. Наявність у дверях, вікнах будь-яких сторонніх предметів - закріпленого дроту, ниток, важелів, шнурів тощо;

8. Наявність стороннього сміття, свіжооштукатурених та свіжопофарбованих ділянок стін, стелі, підлоги, порушення грунту, покриття на газонах. тротуарах, та відсутності пояснень щодо їх виникнення у відповідних служб.

9. Наявність у контрольованих зонах залишеного автотранспорту, сторонніх чи нічийних приладів, механізмів, тимчасових споруд, будівельних матеріалів і конструкцій, тощо.

10. Намагання особи з предметом у руках чи у специфічному одязі, що дозволяє приховувати на тілі вибуховий пристрій, за будь-яких обставин безпосередньо наблизитися до об’єкту охорони чи маршруту нього пересування. У разі, якщо особа намагатиметься безпосередньо застосовувати підозрілий предмет, по можливості не дати їй випустити предмета з рук та використати тіло особи як екран для гасіння у разі вибуху пристрою.

Категорично забороняється самостійно проводити з підозрілим предметом будь- які дії (торкатись, нахиляти, відкривати, переміщувати, піднімати, перерізати, та ін.)

 

 

                                       VІІ
                 Всеукраїнсьий  конкурс

                                з  
         українознавства «Патріот – 2016 »

Виховати  дитину нелегко, а зробити з неї справжнього патріота Батьківщини – одне з найскладніших завдань.
З метою формування в учнів різнобічних знань про Україну, виховання патріотизму, глибокої поваги до держави,  її історії, традицій, пізнання культури
українського народу, краси й самобутності української мови було започатковано Всеукраїнський   конкурс з українознавства «Патріот».

 Цей конкурс популярний в Україні.  Конкурсні завдання містять питання з різних напрямків. У
Тибавській загальноосвітній школі  І-ІІ ступенів (директор –Н Павлович)  конкурс відбувся  20 січня 2016 р.
Тривалість  його  - 1 година 15 хвилин.

  В  конкурсі « Патріот – 2016 » взяли участь
12  кращих  школярів 3-4 класів (класоводи– О.М.Фізер ,  Л.М. Кеменяш) .

Його учасники чітко дотримувалися  правил проведення конкурсу і  зі старанням та
цікавістю працювали над завданнями , щоб довести  свою обізнаність з окремих навчальних
предметів  та вміння  логічно мислити.

Юні онкурсанти   показали  ґрунтовні  знання з української мови й українського
читання  та українознавства.

Всі вони отримали надзвичайно велике задоволення і користь, адже збагатилися новими знаннями і ще більш пройнялися
любов’ю до рідного слова, свого народу та його історії.

 Роботи  виконано.  Бланки відповідей учасників були відразу надіслані на адресу організаційного комітету конкурсу шкільним координатором Л.Каліковською.

Тепер  вони мають бути  перевірені  авторитетним журі конкурсу.  Тож побажаймо учасникам успіху!


 Л.Каліковська, педагог-організатор  Тибавської ЗОШ І-ІІ ступенів

31.03.2015 р. в школі відбулася загальношкільна лінійка на тему:» Торгівля людьми – це не міф, це реальність». З виступом слухали директора школи Наталію Василівну Павлович та голову шкільного МО класних керівників Ливч Олену Василівну  , яка підготувала призентацію на дану тему.

 Олена Василівна провела також засідання МО класних керівників, де обговорювались такі питання:

  1. Існує Закарпатська громадська жіноча організація « Веста»

Тел. 03122- 3- 20 - 91;

  1. Учням 7-9 класів завітати на сайт»Благополуччя дітей»
  2. Прийняти участь у акції» Від серця до серця»

        

Районний семінар-практикум педагогів-організаторів

 Нещодавно у нашій школі проходив районний семінар-практикум педагогів-організаторів шкіл Свалявщини,роботою його керувала методист відділу освіти . молоді та спорту Свалявської районної державної адміністрації О.Г.Пилипанинець. На ньому розглядалось питання «Робота педагога-організатора з органами учнівського врядування».

       У роботі семінару  взяли участь директор Будинку школяра  Ярчич Ж.Й.,

голова районного методоб»єднання педагогів-організаторів  О.Ф.Попович та наставники шкільної юні Неліпинської ,Дусинської,    Керецьківської,  Березниківської загальноосвтніх шкіл І-ІІІ  та Стройненської й Росошанської І-ІІ ступенів.

         Учасники семінару були присутні на загальношкільному святі

« Посвята учнів 5 класу у шкільне товариство» .Гостей школи привітали шестикласники.. Вони підготували виступ на тему «Ми вас щиро зустрічаємо».

      Відтак   відбулася презентація досвіду роботи педагога-організатора Тибавської загальноосвітньої щколи І-ІІ ступенів Л.Г. Каліковської.

       Наступний етап у роботі районного семінару – екскурсія у шкільний краєзнавчий музей , у якому екскурсоводи , учні 7 класу, під керівництвом учителя світової літератури  О.В.Ливч ознайомили присутніх з історією його створення та тематичними експозиціями.

Після цього розпочалося загальношкільне свято, присвячене вступу учнів 5 класу у шкільне товариство.

  Складалось воно з кількох етапів.

   Перший із них – це перше випробування «Ось ми які!». Староста 5 класу Василина Поцко звітувала про роботу загону «Однокласник».

   Насичували й пожвавлювали захід реклами, які демонструвала Рада старшокласників. Перший музичний подарунок- пісня « Співуча Україна» під презентацію у виконанні учнів 8 класу.

   Друге випробування для п’ятикласників- запитання на тему «Чи знаєш ти історію школи?».

    Винуватці свята щиро й захоплено розповідали про рідну школу та справи її вихованців.

      «Танцюємо для вас» - так називалася наступна розважальна реклама

     Учениці 7 класу  Вероніка Годя та Марійка Цимболинець емоційно , вражаюче виконали танець « Циганочка».

     Третє випробування - « Інтелектуальний марафон» , який вимагав від п’ятикласників відповіді та питання з різних навчальних предетівз неабияким логічним мисленням.

      У перерві між випробуваннями прозвучали гуморески П.Глазового «Друзі всюди» та « Кухлик» у виконанні семикласників Михайла Цолігана та Годі Вероніки.

      Потім Рада старшокласників ознайомила учнів 5 класу із Статутом шкільної організації, правилами та обов»язками школярів . А у відповідь п»ятикласники дали урочисту Присягу , яку зачитала голова ради старшокласників Аліна Кошеля.

       Прозвучав Гімн України .Нові члени шкільного товариства отримали подарунки-буклети, які їм вручали педагог-організатор Людмила Георгіївна та заступник голови Ради старшокласників Іванна Попович.

     На свято у гості завітав козак із булавою, яку вручив командирові класу Василю Ливчу. Роль козака дуже вдало виконав учень 9 класу Іван Станкович.Він наголосив,щоб учні завжди дбали й гордилися нею, бо вона символізує не тільки силу , але й мудрість і глибокі знання.

       П»ятикласники подарували шкільній родині цікаві поезії та пісні. У цьому їм допомогли й учні 6 класу.

    На шкільному святі побували й батьки учнів 5 класу.Вони щиро вітали їх зі  вступом у шкільне товариство та бажали їм зростати здоровими та розумними.Мати Мирослава Василівна Фізер зачитала дітям  колективний Лист від батьків , а Мар’яна Михайлівна  Бобаль   піднеслам їм   солодкий подарунок – великий святковий торт . Насамкінець   була зачитатана  та ухвалена  угода з  п’ятикласниками  та прозвучала  пісня  школи « А я бажаю вам добра.»  під презентацію на тему « Мій рідний край» , яка  збагатила   присутніх  цікавими відомостями  про Закарпатську область , Свалявський район та село Тибаву.

11.02.14. р. Л.Г. Каліковська

                                                  Вельмишановний захиснику !

Я пишу і посилаю цей лист  у важкий для вас час.

 Не дивуйтеся , отримавши цього листа;бо ви особисто не знаєте мене, а я Вас.

Але листи, за потребою душі,пишуть і тим людям,які заслуговують цього.

  Що спонукало мене написати Вам ?Зізнаюся щиро: я не знаю хто ви за фахом,якого віку,де проживаєте і як Вам живеться.Але я знаю про Вас найголовніше.Знаю,що Ви захисник нашої України,який був у перших лавах борців,на які сипалися ворожі пулі.На мою думку,найбільший подвиг у житті людини- це подвиг в ім.»я рідної землі.

   Мені пригадалися зараз слова одного письменника:» Якщо тобі судилося в житті зупинити пулю,що летить у бік Батьківщини,то і для цього варто народитися на світ».

    У житті випадкового нічого немає.Невипадково й те, що Вам також судилося бути захисником своєї України.

  Ви своїм тілом також прийняли і зупинили ту пулю, що летіла в бік України.З Вашого боку це дуже мужньо ,героїчно і зворушливо.

  Куля зробила свою чорну справу,заставила зватися пораненим.

 Вірю, що Вам важко, бо у Вас болить не тільки тіло , а й душа.

 У цей важкий етап вашого життя мені хочеться якось підтримати Вас, розрадити, утішити бодай словом допомоги.

  Вірте, що поранення все-таки краще за смерть.Радійте,що Ви живете, що з Божої милості Ви продовжуєте жити.

  Отже,Вам судилося жити , а не вмерти.Тому Ваше поранення – це подарунок долі на життя.

   Вам потрібні , напевно, лікарі.Але найголовніший і найперший лікар-це Ви самі; це ваша воля до життя.

  Хай ця думка завжди працює у Вашій душі.Хай вона завжди спілкується з Богом, тримає із ним постійний зв»язок.

   Бог почує Вашу душевну потребу,зцілить душу і тіло,поверне Вам так бажане здоров»я.Бог творить у житті великі дива.Хай вони звершаться і на Вашій долі;хай Господь поверне Вам здоров»я , дасть силу і радість до життя і світу.

  Хай все це відбудеться у вашому житті.

                                 З найщирішою повагою до Вас учениця 9 класу Туряниця Іванна

          Якщо забажаєте і зможете мені відповісти, то надсилайте листи за адресою:

                           С.Тибава,

                            Свалявський район

                             Закарпатська область